Lokal 81m2 ne qender afer sheshit Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 21:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

325 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhet ne qender te qytetit afer sheshit,eshte i leshuar me qera me shume prej 1000eurove,ka fleten poseduese.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim