Lokal me Qira 100m2 në Kompleksin Riera, Kalabri

Shitet nga: Mendim 12 Krr 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagja Kalabri, Kompleksi RIERA
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Leshohet lokali 100m2 me Qira ne Kompleksin Riera qe gjendet ne lagjen Kalabria.

Lokali është në katin perdhesë me hymje nga pjesa e prapme e kompleksit Riera, ashtu siq shihet në foto.

Lokali ka 1 njësi dhe 1 banjo.

Është i parregulluar, për t’i lënë hapësirë qiramarrësit që t’a rregullojë sipas nevojës dhe dëshirës që ai ka.

Lokali është i përshtatshëm për të gjitha veprimtaritë, pasi që edhe ka parking të mjaftueshëm.

Dokumentacion i rregullt pronësor.

Cmimi: 8 Euro/m2 apo 800 Euro/muaj. Cmimi është i negociueshëm.

Nr,Kontaktues: 049257007
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim