Lokal me Qira 370m2 te Sh.M.Sami Frasheri

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 10 Shk 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal Me Qira Te Shkolla Sami Frasheri

Lokali Gjindet rruges per Germi 100 Metra larg ish-Shkolles Teknike 28 Nentori.

Siperfaqja 370m2


Kati 2 me hymje te veqant

Lokali eshte e gatshme per qdo lloj veprimtari

Deri tash ka punuar Call Center.

Qmimi 2000 Euro

Pronari e ben nje qmim me te ulet nese pagesa behet per 1 vit

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim