Lokal me Qira ne Aktash afer Kolegjit ILIRIA

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 24 Mar 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0337

Lokacioni: Afer Kolegjit ILIRIA

Siperfaqe: 50 m2

- E renovuar

- Nxemje Qendrore

- Wc

Çmimi 550 Euro i Diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim