Lokal me Qira ne Aktash afer Kolegjit ILIRIA

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 21 Tet 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira ne Aktash - Kodi 0365

Lokacioni: te Kolegji ILIRIA

Siperfaqe: 64 m2

Kati perdhes

Lokali eshte e renovuar

I pershtshem per qko lloj veprimtarie

Çmimi 200 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim