Lokal me Qira te Parku i Qytetit

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 06 Shk 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Parku i Qytetit

Lokali gjindet afer Pompes Benzines ne Rrug Kryesore.

Siperfaqja 43 m2

Posedon Banjo dhe eshte shum e shpershtatshme per qdo lloj veprimtarie: si psh, zyre, frizere,rrobaqepse, kontabilist etj etj.

Qmimi 250 EuroAgjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim