Lokal me Qira te Xhamia e Llapit

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 02 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Xhamia e LLapit - Kodi 0328
Lokacioni: rrug kryesore afer udhkryqit
Siperfaqe: 89 m2
Kati 1
Posedon|:
- Wc
- Klim
- Laminat e shtruar
Çmimi 220 Euro
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim