Lokal me Qira te Xhamia e Llapit

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 01 Qer 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokal me Qira te Xhamia e LLapit - Kodi 0328

Lokacioni: rrug kryesore afer udhkryqit

Siperfaqe: 89 m2

Kati 1

Posedon|:

- Wc

- Klim

- Laminat e shtruar

Çmimi 220 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim