Lokal me qira

Shitet nga: Ruzhdi 20 Nën 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Jap lokalin me qira te parku afer permendores Isa Katrati.Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari te ndryshme.
Nr.kontaktues 049 545 327 dhe 044 377 450
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim