Lokal prej 37m2 ne lagjen Kalabria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Dje 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 250 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali posedon 37m2 - ndertues "Blerti"


cmimi 1250 euro/m2

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim