Lokal qendren tregtare Dardanis

Shitet nga: ismet 22 Krr 19:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR   138 000 EUR

Adresa: 28 nendori
Sipërfaqe: 61 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHitet Lokali afer postes kryesore qendra tregtare siperfaqe 61 m2 dhe 50 m2 teras Lokali eshte i regulluar bukur eshte me dokumentacijon qe nga viti1994 ka mundsi marveshje dhe 128000 euro per ndrim ndrim banes shtepi ose troll. Kontakti tel, viber dhe Whatsapp +38649131113 ju mirpresim dhe tel. 044131113
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim