Lokal zyre 300m2 me qera ne Pejton Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Eshte e pershtatshme per shume veprimtari biznesore,ndodhet buze rruges.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim