Lokale nga 40&80m2 me qera ne qender te 4 llullat!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: 4 llulla
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndodhen ne rrugen kryesore dhe jane te pershtatshem per shume veprimtari biznesore,cmimet jane 350 perkatesisht 400.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim