Lokali ne lagjen Kalbria

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 21 Jan 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin prej 35m2 ne lagjen Kalbria
Lokali gjendet ne kompleksin Fitorja
Qmimi 40000 euro i diskutushem

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim