Lokali 25m2 afer stacionit te autobuseve

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" Sot 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokaili 25m2 afer stacionit te autobuseve Gilan
Rruga idriz seferi ish PorCredit banka
Qmimi 50000 euro

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERI "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim