Lokali ne Qender

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Dje 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Qender te Prishtines - Kodi 0385

Lokacioni: Qender mbrapa Lokalit Zanzi Bar

Siperfaqe: 78 m2

Kati 1

Posedon nxemje qendrore me termokos.

Lokali gjindet ne vend te frekuentum

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim