Lokali

Shitet nga: Misret Beqiri 10 Sht 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 599 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shes lokalin 150 m2 , ne dardani , te shkolla Xhemajl Mustafa , i leshuar me qira deri me 01.01.2017, qiraja mujore 1000 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim