SHITET LOKALI NE LAGJE TE SPITALIT

Shitet nga: Prishtina e Re Dje 20:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: L.SPITALIT AFER BLLOKUT "ROYAL"
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
SHES LOKALIN RRETH 70M2 NE LAGJEN E SPITALIT NE PRISHTIN AFER RRETHIT TE RI MBRAPA BLLOKUT "ROYAL"
LOKALI ESHT NE RREGULL ME DOKUMENTA DHE SHUM I PERSHTATSHEM PER AKTIVITETE TE NDRYSHME
QMIMI 1500EURO m2 i diskutushem..
Lokali per momentin esht i leshuar me qera..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim