Shes lokal 250m2 ne Dragodan,qera 2000E!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 000 EUR

Adresa: Dragodan
Sipërfaqe: 250 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Ndodhet ne pozite strategjike shume afer qendres se qytetit perkatesisht afer objektit te ish-Rilindjes.Ka qera mujore prej 1700 deri 2000Euro.Kontrata per qeramarresin behet 2 vite me mundesi vazhdimi.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim