Shes lokale 40&50m2 ne qender te 4 llullat!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Mentor Sot 04:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 50 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokalet mund te ndahen prej 30 deri 50m2 varesisht nga kerkesa e klientit.Nje lokal ndodhet ne katin e pare ai ka 90m2 dhe kushton 4100 Euro per m2,tjerat lokale ndodhen ne katin e dyte dhe kushtojn 2500 Euro per m2.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim