Shiter lokali ne Lagjen e Spitaliit 24 m2 2 ing

Shitet nga: Sahit Rexha 10 Gsh 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ndodhe te banesat e Arim Gjakoves afer shkolles fillore PAVARSIA ka 24 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim