Shitet Lokali ne Qender te Prishtines - Kodi 0385

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 08 Nën 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali ne Qender - Kodi 0385

Lokacioni: Qender mbrapa Lokalit Zanzi Bar

Siperfaqe: 78 m2

Kati 1

Posedon nxemje qendrore me termokos.
Lokali gjindet ne vend te frekuentum
Lokali eshte e leshuar me qira 500 Euro ne muaj

Çmimi €150.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim