Shitet lokali 100m2 ne Tophane afer Qafes

Shitet nga: Nexhmi Mulolli Dje 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet Lokali 100m² ne katin perdhese ne Tophane shume afer Qendres. Lokali eshte ndertim i ri dhe ofron kushte shume te mira per biznes, ka pamjen nga rruga kryesore.
Qmimi eshte 1500 euro per meter katror qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim