Shitet lokali 41m2 ne rrugen kryesore ne Arberi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR   69 000 EUR

Adresa: Prishtine
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shitet lokali 41 m2 ne rrugen kryesore perball Hotel Adria ne lagjen Arberia. Lokali eshte i gatshem per pune dhe ploteson te gjitha kushtet, ka ngrohje qendrore si dhe banjon. Lokali eshte i pershtatshem per dyqan, zyre, ordinance etj.Lokali eshte i leshuare me qera per ni kohe te gjate kohore.
Qmimi eshte 55.000 euro.

Agjensioni Dion
038 220 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim