Shitet lokali 540m2, kati perdhese mbrapa UBT-se..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion Dje 12:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Adresa: Kalabria
Sipërfaqe: 540 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Super oferte- Shitet lokali 540m2, kati perdhese mbrapa Kolegjit UBT ne lagjen Kalabria ish Emshir. Lokali ështe ndertim i ri dhe i gatshem, ka hapesire te ndriquar mire dhe eshte shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesi.
Qmimi eshte 600 euro per m2, qmimi fiks.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim