Shitet lokali 70m2 ne qender te qytetit!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Dje 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 000 EUR

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali ka 70m2,ndodhet ne rrugen kryesore,pranohet kompensim banese ose veture,qeraja mujore 600 Euro.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim