Shtepi me Qira per Afarizem ne Breg Diellit

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 06 Krr 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Adresa: Te Lemon Tree
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shtepi me Qira ne Bregun e Diellit - Kodi 0534

Lokacioni: perball Shk.F. Ismail Qemali te Lemon Tree dhe Bukatorja

Siperfaqe: 200 m2

Kati 1 dhe 2 ( kati perdhes eshte e leshuar per afarizem )

- 2 katet e shtepis leshohen vetem per afarizem
- E shtruat Parket
- Parking
- Nxemje Qendrore

Çmimi €1500

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim