Urgjent

Shitet nga: Adnan Kazazi 22 Pri 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Xhemail IBishi
Sipërfaqe: 33 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Urgjent
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim