Zyre 170m2 me qera ne qender!Delta

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta Sot 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Qender
Sipërfaqe: 175 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Hapesira afariste eshte e pershtatshme per shume veprimtari biznesore.Informata 044 249 654(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim