Zyre me Qira ne Pejton

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 06 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Zyre me Qira ne Pejton - Kodi 0338

Lokacioni: te Ambasada Norvegjeze

Siperfaqe: 120 m2

Kati: Perdhes

Posedon:

- Parking per 15 vetura

- Nxemje Qendrore

- 2 Wc

Çmimi 1100 Euro i Diskutueshem

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim