Zyre me Qira te Qafa

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 26 Nën 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Shtepia me Qira Per Zyre te Qafa

Shtepia gjindet ne Lagjen UQK

Siperfaqja 90 m2

Shtepia leshohet per zyre

Posedon

- Kuzhin
- 3 Dhoma

- Banjo

- Ballkon

- Nxemje Qendrore ( eshte e paguar nga pronari )

- Klim

- Llaminat

- Parking para objektit

Deri tash ka funksionuar agjencion me nderkombetar.

Qmimi 500 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim