ipet me qera lokali te 4 llullat

Shitet nga: privat 03 Pri 15:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Lagjja Dodona : Rr. Mustae Kruja . afer xhamis
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Dyqane dhe Trafika
Lokali gjendet mbrapa teatrit kombetar
Afer xhamis 4 llullat
045 200 110


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim