Objekt 1400m2 në Cagllavicë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pro Real Estate Dje 22:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

730 000 EUR

Adresa: Çagllavicë
Sipërfaqe: 1400 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Industri dhe Puntori
Objekt 1400m2 në shitje në Cagllavicë.
Objekti është I vendosur në 14 ARI tokë , objekti ka 1400m2 dhe ka 2 kate.
Objekti është I pajisur me: Kamera, Ngrohjë qëndrore me dru dhe qymyr, Alarm (i lidhur me telefonë), ujë 24orë, Bunar dhe të gjitha paisjet që nevojiten për një objekt afarist.
Objekti gjendet në magjistralen Prishtinë-Feriza, përball HIB Petrol (ose me saktësisht 20m larg servisit të RANGE ROVER)
Për më shumë informata ju lutem na kontaktoni.

ID e shpalljes: 50001

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim