Durres ne Plazh Dyqan Lokal Hapesire Biznesi 400m2

Shitet nga: Klajd 11 Nën 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Jepet me qera ne qytetin e Durresit ne zonen e plazhit prane hotel Adriatik. OKAZION!!
Brezi i dyte nga rera.
Me pamje nga deti.
Ambient 400metra katrore, kati i pare komplet i nje pallati te ri. I rrethuar me 100 metra oborr.
Punimet teper cilesore, eshte punuar sipas projekteve zviceriane me hyrje nga perpara dhe me dyer emergjence nga mbrapa. Vetratat jane me palosje qe hapen komplet.
Teper okazion
Mundesi per biznes si lokal restaurant dyqan etj.
Jam i hapur per cfardo varjanti dhe bashkpunimi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim