LINA Objekti 550m2 Rr për në Vranjevcë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI''LINA'' 09 Maj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Vranjevcë
Sipërfaqe: 550 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet; Objekti me 550m2
Adressa; Rrugës për në Vranjevcë-Prishtinë
Organizimi i mbrendshëm;K,Përdhes-Lokale
K,I,II,III-Banim
Lokali është i paisur me super infrastruktur, ndriqim dhe po ashtu ka parking te mjaftushëm.
Lokali është i pershtatshem për shume veprimtari biznesi.
Pronari: Shqiptarë dhe dokumentacioni në rregullë


Ndërmjetsues i autorizuar: Agjensioni LINA
Kontakti : tel: 044/106-626 dhe 044/172-626


I/E Nderuar
Në faqen e Merrjep tek rubrika ..çfar kërkon" shëno :Agjensioni LINA" dhe ju do ti shifni të gjitha ofertat tona.

me respekt Agj: LINA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim