LOKAL QIRA TE KOMUNA 240M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
LOKAL QIRA TE KOMUNA 240M2 1400€

LOKACIONI: QENDER TE KUVENDI KOMUNAL.
SIPERFAQJA E OBJEKTIT: 240M2
QIRAJA: 1400€.

VEREJTJE: KATI I PARE MBI PERDHESE

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim