LOKALI AFARIST 280M2 SHITET OSE LESHOHET ME QIRA..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA LOKALI AFARIST 280M2, NE EMSHIR AFER STACIONIT TE AUTOBUSEVE NE PRISHTINE, I PARAPARE PER QERDHE, NE KOMPLEKSIN BANESOR EKSKLUZIV TE PERBERE NGA 230 BANESA.
KOMPLEKSI BANESORO-AFARIST ESHTE I PERBERE NGA 230 BANESA EKSKLUZIVE, LOKALE AFARISTE, DHE KA:
SIGURIMIN FIZIK, ELEKTRONIK ME KAMERA, TRE GJENERATORE TE MEDHENJE NE RAST MUNGESE TE RRYMES, 24 ORE UJE ETJ.

ÇMIMI: 1,300 €/M2
ÇMIMI I QIRASE:

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim