LOKALI AFARIST SHITET AFER PTK 96M2

Shitet nga: Prona PLUS Sot 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 000 EUR

Sipërfaqe: 96 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
SHITET OSE LESHOHET ME QIRA LOKALI AFARIST AFER PTK 96M2, NE DARDANI NE PRISHTINE, NE KOMPLEKSIN AFARIST TE PERBERE NGA DHJETERA LOKALE.
LOKALI AFARIST KA NE SHFRYTEZIM NJE HAPESIRE TERASE RRETH 218M2 PER TE CILEN NUK PAGUHET ASGJE.

ÇMIMI:230000€


Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim