Leshohet lokali 130m2 me qira afer amb.se Zvicrres

Shitet nga: Omega 15 Jan 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Leshohet lokali 130m2 me qira afer ambasades se Zvicrres, lokali ka siperfaqe prej 130m2, eshte nje hapesire e vetme, me mundesi te organizimit te hapesire sipas nevojes, ka pozite shume atraktive dhe shume i pershtatshem per veprimtari te ndryshme biznesore. Posedon parking te rezervuar per 2 vetura. Cmimi eshte 1100 euro plus shpenzimet.
Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 / 045 40 12 12.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim