Leshoj lokalin me qira ne qender,per ball sh.f.e..

Shitet nga: avni 28 Nën 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   600 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
leshoj lokalin me qira,ne qender ,perbal shkolles fil.elena gjika.lokali posedon hapsir,prej 110 m2,dhe 2 banjo.gjendet ne katin e par,ndertim i ri,uji ,rrym 24h.siguri maksimale,ne vezgimin e kam 24h
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim