Lokal me qera ne Kodren e Trimave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH "Orchidee" Sot 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Lokali gjindet ne rruge kryesore, posedon 200m2 - perdhese.
I renovuar dhe i pershtatshem per shume veprimtari. (mund te leshohet se bashku me podrum)

N.SH "Orchidee"
044 953 033
049 506 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim