Lokal te Kompleksi banesor RIERA Lesna

Shitet nga: Lokal Dje 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Adresa: Kompleksin Lesna RIERA
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Shitet Lokali ne Kompleksin Banesor Riera i cili gjindet ne rendin pare te lokaleve prane rruges kryesore ne drejtim te Veternikut dhe gjendet prane nenkalimit te QKUK

Lokali ka 100 meter katror me infrastruktur percjellese te gatshme dhe dokumentacion komplet .

Mundesi nderrimi

Kontakt: 049113847


lokal, , lesna , kompleksi riera, kompleksi banesor riera, Emshir , lagjen Kalabri , riera, lokal ne lagjen emshir , lokal ne lagjen kalabri , lokal riera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim