MOTEL POMPE BENZINE AUTOLARJE GARAZHE LOKALE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
MOTEL, POMPE BENZINE, AUTOLARJE, GARAZHE, LOKALE, SHITJE-QIRA
LOKACIONI: SHKABAJ.
TRUALLII: 50ARI
ÇMIMI: 2,000.000€
QIRAJA:5000€ KOMPLET
MOTELI KA 15 DHOMA (800M2), LOKALE (200M2)
VEREJTJE: PER QIRADHENIEN IPEN EDHE NDARAS (POMPA 3000, MOTELI 3000, AUTOLARJA 1000)

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim