Moler ngjyrosje, rinovime etj, 044-296-933

Shitet nga: tahir 09 Tet 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Moler profesionalist
bëjm lyrje me polikollor te banesave lokaleve, dhomave, zyre, hoteleri etj,
si dhe rinovime, dekorime dhe punë me dizajne sipas porosisë,
punojm te ghitha punët e moleraj,
ofrojmë kataloge ngjyrash,
gjindem ne prishtinë..
mob. 044 296933
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim