OBJEKT AFARIST TREKATESH ME QIRA AFER KOMUNES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
OBJEKT AFARIST TREKATESH ME QIRA AFER NDERTESES SE VJETER TE KOMUNES SE PRISHTINES.

QIRAJA MUJORE 1200€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim