OBJEKTI BREGU I DIELLIT TE RRUGA B

Shitet nga: Prona PLUS Sot 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
ME XHAMA TRE SHTRESOR ME IZOLIM MODERN TË FASADËS. ME NXEMJE HORIZONTALE TË LOKALIT;
ME 16 BANJO DHE WC DUKE FILLUAR NGA BODRUMI DERI NË KATIN E PESTË;
UJI I INSTALUAR, UJË I NXEHTË ME BOJLER QËNDRORË ME NJË BOJLER GJITHË OBJEKTI SI DHE MUNDËSI PËR LIDHJE TË REZERVOAREVE SI DHE MUNDËSI PËR HAPJEN E BUNARIT;
NXEMJA QËNDRORE ME GJITHA ALTERNATIVAT NË PODRUM E INSTALUAR ME RADIATOR NDËRSA NË LOKAL NXEMJE NË DYSHEME PA RADIATOR;
PODRUM ME 240 M2, 2 WC;
LOKALI KA 240 M2, 2 WC;
GJITHSEJ 1300 M2
NGA MËNGJESI DERI NË MBRËMJE NËN RREZET E DIELLIT, ME SHIKIM TË LARGËT SA TA KAP SYRI;
ME HAPËSIRË RRETH E PËR RRETH OBJEKTIT, QË MUND T'I PËRSHTATET KËRKESAVE TUAJA;
ME HAPËSIRË TË MADHE NË OBJEKT (AKTUALISHTT 24 DHOMA - ZYRA ME MUNDËSI NDRYSHIMI);
OBORRI ME HAPËSIRË 10 ARI SIPËRFAQE DO TË PËRGATITET, SHTROHET DHE MBILLET ME GJELBËRIM APO EDHE PËR PARKING;
ME DY HYRJE NË OBORR DHE SIPAS KËRKESËS, SI ZGJIDHJE PRAKTIKE MUND TË HAPET EDHE NJË HYRJE SHTESË;
RRJETI ELEKTRIK, INTERNETI, UJI ETJ. TË LIDHURA RESPEKTIVISHT TË NDARA PËR ÇDO ANË TË OBJEKTIT;
SHUME AFER QENDRES NGA 4 RRUGE
BREGUN E DIELLIT RRUGA SHUMË AFËR RRUGËS B;

ÇMIMI I DISKUTUESHËM; 4500 EURO

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim