OBJEKTI ME TRI NIVELE TE PARKU I QYTETI LESHOHET..

Shitet nga: Prona PLUS 26 Mar 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
OBJEKTI ME TRI NIVELE TE PARKU I QYTETI LESHOHET ME QIRA . OBJEKTI KA TRI NIVELE:
99M2, 60M2 DHE 120M2.
MUND TE PERSHTATET PER VEPRIMTARI TE NDRYSHME STUDIO, ATELE, TV ETJ.

QIRAJA: 1000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim