Objekti u lshua me qira

Shitet nga: Agjencioni Lindi 17 Sht 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Të tjera
Objekti gjendet ne hyrje te Graqanices, eshte 500m larg spitalit amerikan jap veq podrumin me qira dhe katin e dyt plus dy banesa qmimi 1.55 euro per meterr plus 1 banes pa pages qmimin mujm me zbrit

330m2 Podrumi
300m2 Perdhesa
350m2 Kati i 1
350m2 Kati i 2 Ofertat tona mund t'i shihni edhe ne zyren tone dhe ne facebook: agjencioni lindi
mob: 045 606 661
Email:agjencion@hotmail.com

Viber: +386 045606661
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim