FASADER KNAUF NGJYROSJE VIBER +37744271219

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Ntp MOLER 26 Sht 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1,5 EUR

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
OFROJM SHËRBIME PROFESIONALE PËR NGJYROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALVE ZYREVE ETJ .
KEMI PËRVOJ MBI 20 VJET NË PUNËT E MOLERAIT KEMI STAFIN PROFESINAL NUK KENI NEVOJ TI LARGONI MOBILE APO TI MBULONI ATO SEPSE TË GJITHA KËTO PUN I KRYEN STAFI JON NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TË MOBILEVE TË GJITHA MBULOHEN ME FOLJE PAS PERFUNDIMIN TË PUNËS TË GJITHA MOBILET KTHEHEN NË VENDET E TYRE .
PO ASHTU PUNOJM KNAUF LLAQE FASADA IZOLIME TË MBRENDSHME ETJ .
NA KONTAKTONI DHE DO BINDENI NË SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim