LOKALI 75m2 ne Prishtine

Shitet nga: Hasan Jakupi 27 Dhj 08:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Hapësirat : Zyra
LOKALI ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE
KA SIPERFAQE 75 m2
POSEDON 3 HYRJE DHE 2 WC
LOKALI ESHTE ME DOKUMENTACION TE RREGULLT KA FLETEN POSEDUESE
QMIMI SIPAS MARRVESHJES
tel. 045 200 110

.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim